Liposukcja ultradźwiękowa, która wykorzystuje ultradźwięki do rozbijania tłuszczu, jest nieinwazyjna i bezbolesna. Ultradźwięki na brzuch nie przypominają liposukcji wodnej i klasycznej. Nie powoduje utraty elastyczności skóry z wyszczuplanego obszaru. Na czym polega zabieg?

Liposukcja ultradźwiękowa - Operacja odchudzająca bez użycia skalpela.

Vaser Lipo, czyli nieinwazyjny i nowoczesny sposób na redukcję niechcianego i nadmiarowego tłuszczu jest możliwy przy pomocy jedynie ultradźwięków. Ultradźwięki kierowane są precyzyjnie na nadmiar tkanki tłuszczowej i nie uszkadzają nerwów ani tkanki łącznej.

W zabiegu wykorzystuje się cienkie kaniule, które precyzyjnie usuwają tłuszcz z ciała i modelują ciało pacjenta tak, aby uzyskać pożądany (i wcześniej ustalony przez lekarza) efekt.

Radzimy!

Poproś swojego lekarza o portfolio zdjęć before-and_after z zabiegów liposukcji, które wykonał. Pozwoli Ci to na wizualizację zamierzonych efektów na danym obszarze ciała i da Ci pewność, że masz do czynienia bezpośrednio z doświadczonym profesjonalistą.

Vaser Lipo to coś więcej niż ultradźwięki na brzuch. Możemy również konturować i wyszczuplać inne obszary ciała, takie jak brzuch, uda, "bokobrody", ramiona, plecy oraz bardziej wrażliwe miejsca, takie jak twarz czy podbródek.

Warto wiedzieć!

Liposukcja ultradźwiękowa zyskała popularność i jest uważana za metodę skuteczniejszą od liposukcji tradycyjnej i wodnej. Zaletą jest to, że ultradźwięki nie tylko pomagają w redukcji tkanki tłuszczowej, ale także obkurczają skórę zodsysanego obszaru i zmniejszają jej wiotkość. Zabieg może pomóc np. w stworzeniu atrakcyjnej rzeźby mięśni brzucha ("sześciopak na brzuchu") Inne zabiegi liposukcji mogą powodować wiotkość skóry lub inne nieestetyczne efekty. Zabieg ma tę dodatkową zaletę, że tłuszcz może być przeniesiony na inne obszary (np. twarz, piersi) może być wykorzystany do wypełnienia chirurgicznego.

Liposukcja ultradźwiękowa - przed i po

Ultradźwięki zapewniają wyraźne i trwałe rezultaty. Części ciała, które zostały poddane zabiegowi są dobrze wymodelowane, bez nadmiaru skóry i utraty elastyczności. Efekty zabiegu nie gwarantują jednak zatrzymania gromadzenia się tkanki tłuszczowej w organizmie. Aby utrzymać korzyści z zabiegu, należy prowadzić zdrowy tryb życia, w tym właściwe odżywianie i ćwiczenia.

Ile kosztuje zabieg liposukcji ultradźwiękowej?Cena zazwyczaj ustalana jest indywidualnie i zależy od stopnia skomplikowania zabiegu oraz tego, jak rozległą wybraną część ciała chcesz wymodelować. Należy liczyć się z wydatkiem od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Masz pytania? Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Skontaktuj się z nami!